Tijdens schoolvakantie lekker spelen, bewegen, knutselen, gamen en lezen tijdens de PurVak!
Foto Spurd
SPURD
Spurd organiseert sportieve activiteiten voor Purmerendse kinderen en jongeren. De PurVak is in diverse sportzalen en buitenlocaties. Speciaal voor leerlingen van het middelbaar onderwijs is er een avondprogramma
Bij Cultuurhuis Wherelant kan iedereen cursussen en workshops volgen op het gebied van beeldende kunst, fotografie, vormgeving, theater en dans. Tijdens PurVak zijn er verschillende workshops voor kinderen van 6 tot 12 jaar.
Clup Welzijn is een organisatie voor welzijnswerk en maatschappelijke dienstverlening. Wij zijn er voor de inwoners Purmerend en de Beemster. Ook tijdens de PurVak is er voor kinderen en jongeren van alles te doen op onze locaties.
H20 Esports Campus is het grootste esports gaming centrum van Nederland en bevindt zich in de Koog. Tijdens de PurVak organiseert H20 diverse activiteiten voor kinderen en jongeren op het snijvlak gaming, esports/sport en creative tech.
Bibliotheek Waterland organiseert diverse activiteiten op het gebied van lezen en digitale vaardigheden. Doe mee aan de digitale maakactiviteiten in het OntdekLAB. Print je eigen 3D, ontwerp een game of bouw en programmeer met LEGO Spike/WeDo.