Wie is Rainier Epping?

Ik ben Rainier Epping en ben woonachtig in het prachtige dorp Middenbeemster samen met mijn vrouw en twee zoons.

Ik ben een sociaal en betrokken persoon en maak met iedereen een praatje. En zal altijd anderen helpen als ze dat nodig hebben. Ik ben geen man van de zijlijn maar van de daad.

Als raadslid in de afgelopen 4 jaar heb ik met volle inzet gewerkt aan een sterkere en veiligere gemeente. Dankzij uw steun en mijn inzet zijn belangrijk nieuwe projecten tot stand gekomen of in vergevorderde planvorming. Ik noem hierbij de oostflank de Koog en het Seniorenhof in de Middenbeemster die ontwikkeld gaan worden en plan Terazza wat nu gebouwd wordt.

Er moet nog veel gebeuren en daarom ga ik voor een tweede termijn als raadslid voor de Stadspartij Beemster Polder Partij, want ik voel dat ons werk nog niet af is. Met de kennis en ervaring van de afgelopen jaren wil ik me de komende periode met nog meer kracht inzetten voor:

Veiligheid voor iedereen: Een leefomgeving waar al onze inwoners zich veilig voelen, van jong tot oud;

Verkeersveiligheid: Betere en veiligere straten, fietspaden en oversteekplaatsen in onze hele gemeente;

Woningbouw: Voldoende, betaalbare woningen voor starters, gezinnen en senioren, met aandacht voor de unieke kwaliteiten van onze stad, dorpen en polder;

Kies voor een bekend gezicht, met een heldere blik op de toekomst.

Stem op Rainier Epping, lijst 1 plaats 5

Word lid van de Stadspartij

Word nu lid van de Stadspartij
Purmerend en Beemster samen één prachtstad

Programma 2026-2030