HomeNieuwsPartij NieuwsCoen Lageveen lijsttrekker voor Stadspartij-Beemster Polder Partij bij de komende gemeenteraadsverkiezingen

Coen Lageveen lijsttrekker voor Stadspartij-Beemster Polder Partij bij de komende gemeenteraadsverkiezingen

Coen Lageveen
foto Stadspartij-BPP


Coen Lageveen is door de leden aangewezen als de lijsttrekker van Stadspartij-Beemster Polder Partij voor de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart 2026.
Coen Lageveen
, geboren in Purmerend is momenteel werkzaam als wethouder in Purmerend namens de Stadspartij-BPP. Hij zal de partij aanvoeren in de aanloop naar de verkiezingen en wil zich inzetten voor een sterke, zelfstandige en betrokken lokale politiek.

Coen Lageveen: “Ik ben trots dat ik het vertrouwen van de leden krijg om onze partij te vertegenwoordigen in onze prachtige gemeente. Samen willen we bouwen aan een leefbaar, veilig en toekomstgericht Purmerend.”

Volgens de vertrekkende wethouder Mario Hegger is Coen Lageveen de juiste persoon om de partij te leiden in deze verkiezingen.

Mario Hegger: “Coen combineert ervaring in de lokale politiek met een frisse kijk en een groot hart voor onze gemeenschap. Hij weet compromissen te sluiten waar gewenst en beslissingen te nemen daar waar nodig.”

De Stadspartij-Beemster Polder Partij richt zich in de verkiezingen o.a. op de thema’s bouwen en wonen, zorg, ruimtelijke ontwikkeling, een duurzame en veilige  leefomgeving en behoud van lokale voorzieningen zoals sport, onderwijs en cultuur.

De volledige kandidatenlijst van de Stadspartij-Beemster Polder Partij wordt begin januari bekend gemaakt, evenals het verkiezingsprogramma.

Partijnieuws artikelen